Hog Hollow
  
     

Hog Hollow Country Lodge - RPA
 
Hog hollow lodge położony  jest na krawędzi pierwotnego, nienaruszonego lasu, z zapierającymi dech w piersiach, otaczającymi go dolinami i górami Tsitsikamma w południowoafrykańskim malowniczym Garden Route. Jest to niesamowicie urokliwe miejsce.
 
 
Pokoje:
12 niepowtarzalnych, osobistych i komfortowych pokoi - udekorowanych kolorami ziemi, z ręcznie wyrabianymi tkaninami, antykami z północno-wschodniej Afryki i lokalnymi wyrobami - położonych w ogrodzie wokół głównego budynku. Każdy pokój ma salon, łazienkę i prywatny taras, z własnym hamakiem i drewnianymi meblami i widokiem wychodzącym na las. Wszystkie domki posiadają przytulny kominek na chłodne zimowe wieczory.
 
Hog Hollow znany jest ze swojej wyśmienitej kuchni i przyjaznej obsługi. Jedzenie serwowane jest na drewnianym tarasie, który otacza las, w czasie pięknych dni, natomiast podczas zimniejszych dni -w domku z ogromnym paleniskiem.
Wieczorami goście mogą cieszyć się posiłkami biesiadnego stołu w otoczeniu światła świec głównego domku, natomiast śniadania serwowane są na otwartym powietrzu.
 
 
 
    

 
 
Atrakcje w okolicy:
 
*Monkeyland Primate Sanctuary
*Tsitsikamma Nature Reserve
*Salt River mouth
*Robberg Nature Reserve
*Nurkowanie z aparatem tlenowym lub z rurką
*Jazda konna przez góry i doliny
*Canoeing w dół Bitou River
*Ocean Blue Adventures: delfiny i wieloryby
*Malownicze loty szybowcami
*Skoki bungee z Bloukrans Bridge - najwyższe na świecie!!!
*Kayaking
*Golf- wiele profesjonalnych pól
*Rowerowe wyprawy przez Harkerville Forests
*Przeprawy przez Keurbooms River
*Wycieczki statkiem po rzece
*Wycieczki łodziami w górę rzeki Keurbooms
*Loty samolotem dookoła plaży i 1-dniowe wycieczki do Shamwari
*Park ze słoniami
*Przepiękne plaże
*Wiele ciekawej rdzennej kultury
 
Jeśli są Państwo zainteresowani Bora Bora lub mają Państwo jakiekolwiek pytania z przyjemnością na nie odpowiemy - bardzo prosimy o kontakt na e-mail: info@europa-travel.com.pl lub pod numerem telefonów:(22) 827-61-65, (22) 827-55-47.