Kia Lodge
 

 
    
Kia Lodge - Tanzania

 
Kia Lodge położona jest w sercu scenerii sawanny, typowej dla Wschodniej Afryki. Jest wprowadzeniem do Tanzanii, gdzie można znaleźć m.in. przyjazną obsługę, styl Zanzibar w recepcji, drewniane rzeźby Makonde w pokojach i znane malowidła Tinga Tanga w tropikalnych restauracjach ośrodka.

 
Z Kia Lodge rozpościera się przepiękny widok na majestatyczną górę Kilimandżaro z widoczną jej pokrywą śnieżną.
Bar daje możliwość skosztowania piwa Kilimanjaro Beer podczas patrzenia na górę.

 
Można również oddać się odpoczynkowi na basenie położonym na wzniesieniu z 360 stopniowym panoramicznym widokiem. W pobliżu znajdują się dwa miasta: Arusha i Moshi. Moshi jest punktem, z którego rozpoczyna się wyprawy na Kilimandżaro- najwyższej góry w Afryce (5895 m)

 
Arusha jest punktem, z którego wyrusza się na różnorodne safari do znanego Serengeti National Park, unikalnego krateru Ngorongoro Crater, jeziora Lake Manyara i Tarangire National Park.

 
Tylko 20 kilometrów drogi dzieli Kia Lodge od Arusha National Park w którym można uczestniczyć na dniowym, pieszym safari pomiędzy żyrafami, bawołami, słoniami, małpami i bogatą roślinnością, w towarzystwie lokalnego przewodnika.

    

 
W Kia Lodge czeka na Państwa miła obsługa, która zapewni Państwu wszystko, co tylko możliwe, aby można było spokojnie podziwiać zapierającą dech w piersiach przyrodę, oraz pomoże Państwu w przygotowaniach do safari czy wspinaczki. 

*Położona na odosobnionym wzniesieniu, kilka minut drogi od Kilimanjaro International Airport
*40 standardowych pokoi z klimatyzacją, możliwe day room
*wspaniała restauracja
*Bar z widokiem na Kilimandżaro
*Basen z widokiem na Kilimandżaro, Mount Meru, Blue Mountains i równinę Maasai.
*Business Centre
*Przepiękna sceneria

 
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają Państwo jakiekolwiek pytania z przyjemnością na nie odpowiemy - bardzo prosimy o kontakt na e-
mail:
info@europa-travel.com.pl lub pod numerem telefonu: (22) 827-61-65, (22) 827-55-47.