Kubu Lodge

 
 

 

  
 
Kubu Lodge położony jest na brzegach rzeki  Chobe River w tropikalnym bostwańskim klimacie. Posiada komfortowe chaty na palach, kryte strzechą, rozmieszczone wokół trawników, pod drzewami figowymi na brzegu. Po prostu idylliczne otoczenie.

 
Kubu Lodge oferuje wspaniałe domowe jedzenie, bar, sklep z pamiątkami, safari, rejsy statkiem, wycieczki przyrodnicze dla miłośników ptaków, zaciszny basen. Bez telefonów, radia i telewizji i bez 5 gwiazdkowych cen.

 
 
Na progu znanego na całym świecie ChobeNational Park, tylko godzinę drogi od potężnego wodospadu Victorii. Kubu Lodge jest wspaniałym miejscem, z którego można odkrywać ten fascynujący region.
 
Ośrodek składa się z  11 uroczych drewnianych domków, wszystkie kryte strzechą i wznoszone na palach, aby zapewnić panoramiczne widoki na Chobe River. Rustykalne z zewnątrz, kryją swoją wygodę wewnątrz. W pełni wyposażone i umeblowane apartamenty, sufitowy wentylator, siatki przeciw moskitom, urządzenia do parzenia kawy i herbaty oraz komfortowe łóżka.

Restauracja serwuje 3 posiłki dziennie. Kubu Lodge znane jest ze swojej wspaniałej kuchni, zadowalającej każde podniebienie.
Bar z przepięknym widokiem na okolice, w pełni zaopatrzony z piwnicą winną otwarty jest codziennie.
Sklep z osobliwościami regionu - aby zabrać do domu ten kawałek Afryki- pełen lokalnych wyrobów.
Skryty i zaciszny basen z widokiem na rzekę.
Pięknie urządzony salon do czytania.

 
    
 
Atrakcje w okolicy:
 
*Chobe National Park
*Chobe and Zambezi Rivers -miejsce graniczne 4 krajów.
*Wodospad Wiktorii
  • © Copyright 2008 Biuro Turystyki Zagranicznej Europa-Travel