Malealea Lodge
 
 
    
 

Malealea lodge - Lesotho

Malealea jest położona w odległej części Zachodniego Lesotho, zapierająca dech w piersiach swoim pięknem i szansą na doświadczenie tradycyjnego życia Basotho. Inskrypcja na skale zrobiona przez Mervyna Bosworth-Smitha, założyciela Malealea, Traiding station in the early 1900s - teraz Malealea Lodge.

Lesotho jest światem bez granic. Obfituje w zapierające dech w piersiach scenerie, a każdego sezonu posiada unikalne atrakcje. Malealea Lodge jest prowadzona przez właścicieli, Micka & Di Jones, oboje urodzonych w Lesotho i posiadających więcej wiedzy o tym miejscu niż ktokolwiek inny. Kilka chórów składających się z dzieci Basotho i lokalny zespół z Basotho, używając ich lokalnego domu- wykonuje instrumenty, zabawia gości wieczorami wokół ogniska.

Pamiętne podróże w Malealea:

Wycieczki trwające od 1 godziny do nawet 6 dni lub dłużej dostosowywane do potrzeb turystów.
Wyprawy trwają przeważnie 7 godzin dziennie. Nie wymagane są umiejętności jeździeckie.
Chaty i konie wynajmowane są od miejscowej ludności w odległych terenach.
Chaty są bardzo prymitywne i są wyposażone w kuchenkę gazową, przybory do gotowania i jedzenia, materace na podłodze i wiadro wody. Podczas wypraw doświadcza się "prawdziwej Afryki".
Szlaki przemierzają spektakularne górskie przełęcze i kilka najwyższych wodospadów w Lesotho, odkrywają pradawne malowidła i ukazują piękno kultury Basotho. Przewodnicy Basotho i konie z bagażami towarzyszą wyprawie.
Wyprawy i szlaki są tak dobierane aby odpowiadały potrzebom turystów.
Wszystko jest elastyczne i może być zorganizowane natychmiast.


    

 
Atrakcje:
Unikalny świat przyrody
Pradawne malowidła
Botsoela Waterfall
The Pitseng Canyon & Rockpool
Echo Cave
Matelile Ridge
Ribaneng Waterfall
Rafting
4X4 wycieczki
schodzenie po linie ze skał
 
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają Państwo jakiekolwiek pytania z przyjemnością na nie odpowiemy - bardzo prosimy o kontakt na e-mail: info@europa-travel.com.pl lub pod numerem telefonu: (22) 827-61-65, (22) 827-55-47.