Moivaro Coffe Plantation
 

 
    
Moivaro Coffee Plantation - Tanzania

Moivaro Coffee Plantation jest miejscem, w którym znajdą Państwo czarującą atmosferę razem ze wszystkimi komfortami.
Kiedy przylatują Państwo do Tanzanii na Kilimanjaro Airport, Moivaro Lodge jest najlepszym miejscem aby rozpocząć wakacje. Z pewnością wciągnie Państwa unikalny i przyjazny świat przyrody.
Ośrodek oferuje:
-Basen
-Restauracje i Bar
-Ogromną werandę z przepięknym widokiem na Mount Meru (4564m)
-Ładne domki z własną werandą i wszystkimi wygodami, których będą Państwo potrzebować
-Aranżacje safari, wycieczek i pobytu na wybrzeżu.
-Dziecięcy plac zabaw
-Pole golfowe w odległości 8 km.
-Ścieżkę do chodzenia
-Sklep z pamiątkami
-Internet
-Masaże

    

 
Mogą Państwo korzystać z uroczego basenu, wylegiwać się na plantacji kawy oraz spacerować i uprawiać jogging na 40 akrowej posiadłości. Jeśli życzą sobie Państwo spotkania z miejscową ludnością personel zorganizuje Państwu kulturową podróż w Moivaro, gdzie będą Państwo mogli zwiedzić domy, lokalne browary, odwiedzić kowala i małe farmy kawy i bananów.    
Arusha jest punktem startowym dla wielu safari do znanego Serengeti National Park, unikalnego krateru Ngorongoro, majestatycznej góry Kilimandżaro(5895m), jeziora Manyara i Tarangire National Park. Tylko w odległości 20 km, w  Arusha National Park, mogą Państwo wspinać się na Mount Meru czy wychodzić na wędrowne safari pośród żyraf, słoni i małp.

Cena: od 68 usd/osobe/dzień
 
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają Państwo jakiekolwiek pytania z przyjemnością na nie odpowiemy - bardzo prosimy o kontakt na e-mail:
info@europa-travel.com.pl lub pod numerem telefonu: (22) 827-61-65, (22) 827-55-47