Sediba Lodge
    
Sediba Lodge - RPA
 
Sediba proponuje ekskluzywność, styl i luksus przeciwko dzikiej Afryce z całą jej wspaniałością. Położona w Welgevonden Private Game Reserve (teren wolny od malarii),  znajduje się tylko 3 godziny jazdy od Johannesburga. Jest to niezwykle magiczne miejsce.
Dziesięć wspaniałych apartamentów, każdy z salonem, podwójnym łóżkiem i w pełni wyposażoną łazienką., otwartych na własny taras z widokiem na majestatyczne góry Waterberg. Żaden luksus ani szczegół nie został przeoczony, aby stworzyć tutaj raj  na ziemi i naprawdę unikatowe doświadczenie obcowania z przyrodą. Goście mają zapewnioną obsługę przez całą dobę. Szef kuchni przygotowuje świetne posiłki, a piwnica winna jest wyposażona w ekskluzywne wina ze znakomitych roczników.

Wspaniały świat przyrody czeka na klientów na safari czy na spacerach po buszu, z Landroverów czy też  pieszo. Przewodzeni przez doświadczonego strażnika leśnego, goście mogą oglądać grubą zwierzynę taką jak - słonie, lwy i nosorożce oraz rozkoszować się bliższymi spotkaniami z inną fauną i florą.

 
    
Sediba składa się z  Letlapala i Letlapa lodge.
Lelapala ("miejsce słońca") lodge jest bardzo trafnie nazwana: położona jest na jednym z najwyższych punktów w rezerwacie, z którego widoczne są wschody i zachody słońca i przepiękne widoki na doliny. Bardziej kameralna od swojej "towarzyszki", Letlapala posiada cztery apartamenty i jeden ekskluzywny apartament.
Wszystkie serwisy i wygody dostępne są dla mieszkańców obu ośrodków.

Letlapa lodge, położona w dolinie z własnym strumieniem wpadającym do niej. Połączona jest ona promenadą i uroczymi ścieżkami. Letlapa posiada 3 apartamenty i 2 ekskluzywne apartamenty, w tym jeden przystosowany dla ludzi niepełnosprawnych. Wszystkie serwisy i wygody dostępne są dla mieszkańców obu ośrodków.
Oba ośrodki szczycą się świetnie wyposażonymi barami z miejscowymi i międzynarodowymi trunkami. Możliwy jest również wybór świetnych cygar. Na wyposażeniu apartamentów znajduje się mini-bar i może on być uzupełniany alkoholami z baru. Wszystkie lokalne piwa, cydry, lekkie drinki i domowe wina są darmowe. Czas posiłków jest przyjemnym przeżyciem w Sediba, gdzie szef kuchni tworzy istne arcydzieła dla przyjemności gości, które świetnie trafiają w podniebienie. Serwowane są trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Posiłki mogą być serwowane w różnych miejscach np. na tarasach czy w domkach. Goście mogą jeść posiłki w dowolnym miejscu na posiadłości organizując to z personelem. Oczywiście mogą być zorganizowane również prywatne kolacje przy świecach w salonie.


    
Jacuzzi

Każdy z apartamentów posiada swoje własne ustronne jacuzzi, które jest podgrzewane.

Centrum zdrowia i urody

W pełni wyposażona siłownia i sauna są dostępne bez dodatkowych opłat. Sediba oferuje także Centrum Zdrowia i Urody, w którym można poddać się różnym zabiegom takim jak- aromatherapy, zabiegom kosmetycznym twarzy, pedikiur czy masażom.

Przenośne odtwarzacze CD dostępne są dla gości razem z wyborem płyt. Są one dostarczane na życzenie, gdyż niektórzy mogą sobie nie życzyć obcowania z techniką podczas ich pobytu na safari.

Obsługa pokojów

Obsługa pokojów dostępna jest dla gości przez 24 godziny na dobę. Gdyby gość życzył coś sobie wystarczy zadzwonić.  

Każdy apartament posiada materiały do czytania. Jeśli klient ma specyficzne upodobania może poprosić obsługę pokojową o odszukanie danej książki dla niego.

Sejf

Każdy apartament wyposażony jest w mały sejf, jednak gdyby zdarzyła się potrzeba schowania większych przedmiotów dyrekcja schowa dla Państwa przedmioty w większym sejfie.

Nie ma potrzeby noszenia pieniędzy ze sobą w obrębie Sediby, gdyż wszystkie transakcje są zapisywane na rachunek Państwa pokoju.

Spaza shop

Spaza shop, w którym można nabyć pamiątki i różne ciekawe miejscowe wyroby, znajduje się w Letlapa lodge. Goście mogą tam również nabyć ubrania, wyroby artystyczne, czy też podstawowe produkty jak baterie, filmy czy filtry przeciwsłoneczne.

Basen

Każdy z apartamentów jest wyposażony we własny basen.

Telefon

Każdy z apartamentów jest wyposażony w telefon i gniazdka internetowe.
Rozmowy mogą być prowadzone zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Komputery

Komputery są dostępne do użytku w apartamentach. Usługa ta jest dostępna na życzenie, gdyż niektórzy mogą sobie nie życzyć ich obecności podczas pobytu na łonie natury.


    
Atrakcje w okolicy:
Poranne i popołudniowe safari
Piesze wycieczki z przewodnikiem w busz.
Oglądanie zwierząt z ukrycia razem z przewodnikiem.
Waterberg - ogromny teren z wiecznymi strumieniami, które podtrzymują występującą tam bujną i różnorodna faune. Głównym plemieniem występującym w tym regionie jest Bapedi, na języki to Sepedi, Afrykański i Angielski.
Welgevonden Private Nature Reserve - prywatny rezerwat przyrody - jeden z największych w Południowej Afryce, z wręcz magicznymi krajobrazami.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają Państwo jakiekolwiek pytania z przyjemnością na nie odpowiemy - bardzo prosimy o kontakt na e-mail: info@europa-travel.com.pl lub pod numerem telefonu: (22) 827-61-65, (22) 827-55-47.