Paryż 7 dni

EURODISNEYLAND

7 dni - bez nocnych przejazdów

TRASA:     

Program ramowy

I DZIEŃ - POLSKA - NIEMCY
Zbiórka uczestników w Warszawie na Placu Bankowym o godz. 7.00. Spotkanie z pilotem. Odczytanie listy obecności. Przejazd przez Sochaczew, Poznań w kierunku Granicy w Świecku. Przed granicą obiad na koszt własny. Nocleg w hotelu na terenie Niemiec.


II DZIEŃ - BELGIA - PARYŻ
Śniadanie. Przejazd do Paryża. Spacer po Montmartre, dzielnicy artystów i nocnego życia: słynny Plac Pigalle, Plac du Tertre. Liczne teatry i kabarety (m.in. Moulin Rouge), bazylika Sacre-Coeur, która od końca XIX wieku stała się symbolem paryskiej pobożności. Obiadokolacja w resturacji typu self - service. Przejazd do hotelu na nocleg.


III DZIEŃ - PARYŻ
Śniadanie. Zwiedzanie Paryża: wyspa Cite - najstarsza część miasta: Katedra Notre Dame, najwspanialszy zabytek sztuki sakralnej z XII wieku zachwycający lekkością architektury oraz wspaniałymi witrażami i kunsztownie wykonanymi portalami, najstarszy most Pont Neuf. Wieża Eiffla - najsłynniejsza żelazna budowla Paryża, która od 1889 roku jest symbolem miasta. Wjazd windą na wysokość prawie 300 metrów i możliwość obejrzenia niezwykłej panoramy miasta. Wieczorem spacer po Polach Elizejskich, najsłynniejszej alei świata. Obiadokolacja. Nocleg.


IV DZIEŃ - PARYŻ - WERSAL
Śniadanie. Przejazd do Wersalu - słynnego kompleksu pałacowo-ogrodowego stworzonego przez Ludwika XIV, między innymi Sala Lustrzana i apartamenty Madame de Pompadour. Wizyta w Luwrze ze wspaniałą kolekcją arcydzieł sztuki europejskiej: między innymi Mona Liza, Wenus z Milo, Nike z Samotraki. Wieczorem rejs statkiem spacerowym po Sekwanie. Obiadokolacja. Nocleg.


V DZIEŃ - PARYŻ - EURODISNEYLAND
Śniadanie. Czas wolny na wybrane muzea. Dla chętnych przejazd na cały dzień do Eurodisneylandu. Obiadokolacja we własnym zakresie. Powrót do hotelu na nocleg.


VI DZIEŃ - PARYŻ
Śniadanie. Wyjazd autokarem w drogę powrotną do Polski. Przyjazd Czech na obiadokolację i nocleg.


VII DZIEŃ - NIEMCY - POLSKA
Śniadanie. Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.


CENA OBEJMUJE:

» Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video)
» 6 noclegów w hotelach 2/3***
» 6 śniadań, 4 obiadokolacje
» Opiekę pilota z "EUROPA-TRAVEL"
» Ubezpieczenie NW + KL + bagaż

UWAGI:

Na bilety wstępów i przewodnika należy przeznaczyć ok. 110 Euro